Pakiety medyczne dostępne rezem z pożyczką na prestito.pl!

Teraz wnioskując o pożyczkę na prestito.pl możesz skorzystać z dodatkowego Pakietu Medycznego. Przygotowaliśmy rożne wersje pakietów, które różnią się opcjami oferowanych usług, liczbą dostępnych lekarzy specjalistów oraz okresem trwania umowy – tak aby każdy mógł dobrać pakiet odpowiedni do swoich potrzeb.

Dostępne Pakiety Medyczne oferują:

  • Konsultacje przez telefon lub online, bez kolejek i bez wychodzenia z domu – bez względu na miejsce zamieszkania.
  • Krótkie terminy oczekiwania.
  • Dostęp do lekarzy - nawet do 20 specjalizacji - w tym internista, pediatra, ginekolog, ortopeda, gastrolog, alergolog, dermatolog, endokrynolog i inni.
  • E-recepty, e-zwolnienia i e-skierowania w zależności od potrzeb i wyników konsultacji z lekarzem.
  • Badania laboratoryjne oraz konsultacje ich wyników.
  • Dostęp do platformy umożliwiający umówienie konsultacji, przegląd historii konsultacji i pobrania opinii lekarskich, e-recept lub e-zwolnień.

Dostępne Pakiety Medyczne oferują:

W trakcie wnioskowania o pożyczkę zaprezentujemy Ci oferty z dostępnymi Pakietami Medycznymi. Jeśli zdecydujesz się na wybór pożyczki razem z pakietem medycznym, my go sfinansujemy, a wartość Pakietu zostanie doliczona do Twojej pożyczki.

Zyskujesz ubezpieczanie medyczne, a spłacasz je w ciągu 40 dni razem z pożyczką bez żadnych odsetek i prowizji, lub po 40 dniach w lekkich ratach razem z udzielonym finansowaniem. Wnioskowanie odbywa się online, bez zbędnych formalności!

Pakiety Medyczne są aktywne od razu po przyznaniu finansowania. Wystarczy tylko skontaktować się z dostawcą Pakietu Medycznego, aby uzyskać hasło dostępu do platformy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.